PUBLIKUJ Z LIBER BLOGIEM

Tutaj opublikujesz swój artykuł, prześlij posta!

Tajemnice, zagadki i spiski

Informator ujawnia plan ewakuacji Londynu podczas Olimpiady.
Paul Joseph Watson, PrisonPlanet.com
USA 2012-06-29

Dziennikarz pod pseudonimem ‚Lee Hazledean” podaje zdumiewające informacje o tym, jak zinfiltrował G4S – firmę odpowiedzialną za bezpieczeństwo Igrzysk Olimpijskich w Londynie – i odkrył szokujące plany ewakuacji Londynu, 200.000 trumien będących w stanie gotowości, oraz “dziurawe” procedury bezpieczeństwa, które narażają rozgrywki olimpijskie na atak.

Wywiad przeprowadzony przez Tonyego Goslinga redaktora Bilderberg.org i gospodarza programu radiowego BCFM’s Friday Drivetime z Hazledeanem, rozprzestrzenił się w internecie w ciągu ostatnich kilku dni. Hazledean jest dziennikarzem śledczym pracującym dla programów telewizyjnych w Londynie, pracował z agencjami prasowymi przy trudnych tematach, ale kiedy udał się do mediów głównego nurtu z tą wybuchową historią one nie wykazały zainteresowania. Więcej http://www.prisonplanet.pl/polityka/informator_ujawnia_plan,p1669929920

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Tajne armie NATO

W latach 90. ubiegłego stulecia wyszły na jaw dowody wskazujące, że za wieloma zamachami przypisywanymi wcześniej ekstremistom, w rzeczywistości stały tajne jednostki NATO. W programie poznamy kulisy operacji pod kryptonimem „Gladio”

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Lenin i mauzoleum-nieznane tajemnice współczesnej Rosji.

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Jak media wmanipulowują świat w wojnę


Do youtube przesłane przez davidoski2

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Liderzy polityczni Ameryki Płd. chorują na raka przez USA? Chávez: „Nikogo nie oskarżam, ale…”

Jenny Booth „The Times”

Prezydent Wenezueli Hugo Chávez podczas jednego ze swoich regularnych telewizyjnych wystąpień zapoznał naród ze swoją teorią, jakoby Stany Zjednoczone miały coś wspólnego z faktem, że wielu południowoamerykańskich przywódców zapada na nowotwory.

(© EPA/MIRAFLORES PRESS HANDOUT )

Chávez, u którego zdiagnozowano raka w czerwcu tego roku, postanowił podzielić się z rodakami swoją hipotezą o tym, jak USA celowo zarażają polityków z Ameryki Południowej rakiem, gdy podano wiadomość o zdiagnozowaniu łagodnego guza tarczycy u prezydent Argentyny Cristiny Fernández de Kirchner.

– Czy byłoby to takie dziwne, że oni (Stany Zjednoczone) wynaleźli technologię, która pozwala im rozprzestrzeniać raka, technologię, o której my nie będziemy wiedzieć przez następnych 50 lat?

– pytał retorycznie znany ze swoich antyamerykańskich sympatii Chávez. – Tylko dzielę się moimi przemyśleniami, ale to bardzo, bardzo dziwne – dodał.

Inni przywódcy z Ameryki Południowej, którzy walczą z tą chorobą, to prezydent Brazylii Dilma Rousseff, jej poprzednik Luiz Inácio Lula da Silva oraz prezydent Paragwaju Fernando Lugo.
Chávez pozwolił sobie także na dość ponury żart, zwracając się do zdrowych prezydentów Evo Moralesa z Boliwii i Rafaela Correa z Ekwadoru. – Evo, uważaj na siebie, Correa, bądź ostrożny – po prostu nie wiemy – powiedział.

Podzielił się także radą, jaką usłyszał od byłego lidera Kuby Fidela Castro. Ten miał go ostrzec, by Chávez był ostrożny. – Uważaj, oni mają już technologię. Uważaj na to, co jesz, mogą cię ukłuć małą strzykawką – miał powiedzieć Castro.

„Bloomberg Businessweek” podaje, że Chávez, jak sam mówi, „nikogo nie oskarża”. – Korzystam tylko z wolności, żeby się zastanowić nad bardzo dziwnymi, trudnymi do wytłumaczenia zdarzeniami i skomentować je – powiedział.

Źródło: Polska (Wydanie gazetowe Dziennik Łódzki)
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Zwierciadła – przełamać przyszłość

Czy przy pomocy zwierciadeł można doświadczać odmiennych stanów świadomości i podróżować w czasie? Zobacz film i się przekonaj:-)
Produkcja: Goldmedium 2011 rok.
Reżyser: Witalij Prawdiwczew
Emisja: RTR Rossija

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Trzęsienie ziemi w Japonii: sztuczne trzęsienie ziemi?

Trzęsienie ziemi o magnitudzie 9, które nawiedziło Japonię w marcu br roku, spowodowało przesunięcie ziemi o 10cm. Według geofizyka z NASA Richard Grossa, zdarzenie to spowodowało skrócenie dnia o 1,8 mikrosekundę. (mikrosekunda to jedna milionowa sekundy).

Lista wydarzeń, które spowodowały wstrząs i przesunięcia Ziemi:

– Trzęsienie ziemi Sumatra 2004 roku: przesunięcie 7 cm liniowe i 2 / 1000 z kątową sekundy łuku;
– Trzęsienie ziemi w Chile: przesunięcie o 8-12 cm;
– Trzęsienie ziemi w Japonii około 9-11 osi przesunięcie cm

Wiele osób zastanawia się co mogło spowodować tak wielkie trzęsienie ziemi i śmierć tylu ludzi. Japonia jest jedynym krajem, który pracował nad wdrożeniem programu eksperymentalnego zimnej energii, czystej energii bez ponoszenia kosztów, które pozwoliły by na demontaż wszystkich elektrowni jądrowych.

Wielkie mocarstwa opierające swoje dochody na ropie naftowej, manipulacjach karteli bankowych. Czerpiących swe zyski również z innych źródeł kopalnych, nie były tym faktem uszczęśliwione, że Japonia była realizatorem programu doskonalenia zimnej energii.

Jest zatem oczywiste, że program ten został zatrzymany, jak? Poprzez wielkie trzęsienie ziemi. Czy zauważyliście, intensywność trzęsienia ziemi? Japonia jest krajem najbardziej sejsmicznym na świecie. Niszczycielskie wstrząsy w tym kraju generują bardzo wiele szkód.

Instalacje HAARP

Ważne jest aby podkreślić, że główne najsilniejsze trzęsienie ziemi z marca, które wygenerowało tsunami, miało głębokość 10km. Na terenie Japonii nigdy nie było tak silnego trzęsienia ziemi powstałego na tej głębokości. To świadczy o tym, że w marcu 2011roku, wykorzystano urządzenia HAARP aby spowodować trzęsienie ziemi w Japonii w celu powstrzymania programu uzyskiwania zimnej energii.
źródło: broń HAARP i trzęsienie ziemi w Japonii oraz HAARP Wikipedia

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

SENSACJE NAUKI
A może Kopernik się mylił ?….

A może … Kopernik się mylił ? Czy Ziemia obraca się wkoło Słońca? Upewnijmy się ….  Zacznijmy pomalutku obalać niektóre teorie naukowe, które mylnie interpretują otaczającą nas rzeczywistość.
Na początek zajmijmy się naszą planetą i jej obrotem w obrębie Słońca.
A może … Kopernik się mylił ? Czy Ziemia obraca się wkoło Słońca? Upewnijmy się ….
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Co tak naprawdę zrujnowało wieże WORLD TRADE CENTER?

Zdjecia, powalonych i zrujnowanych wież World Trade Center

12160.info/profiles/blogs/new-pics-911-fema

Zobaczcie jaką siłę niszczenia miał mieć, aluminiowy samolot wypełniony paliwem lotniczym.
Najbardziej przerażające jest to, że ludzie w to wierzą. Wierzą również w to, że po paru kursach lotniczych na awionetce, można Boeingiem precyzyjnie uderzyć w wieżę.
Na zdjęciach równo „przecięte” stalowe słupy.

http://patrz.pl/patrz.pl.swf?id=479315&r=5&o=

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Mord czy Samobójstwo

Andrzej Lepper źródło: alepper.blog.onet.pl

Andrzej Lepper nie żyje. Zrodziły się domysły, czy został zamordowany, czy popełnił samobójstwo. Możliwość mordu lub samobójstwa, przy braku wiarygodności państwa, wszystko to wydaje się prawdopodobne. Dzisiaj, dzień po tym wydarzeniu w mediach wypowiadają się różni politycy. Niektórzy obłudnie, inni z zachowaniem stosownej refleksji.

Niezależnie od kreowanej przez media opinii, śmierć Leppera pozostawi po sobie wiele spraw niewyjaśnionych. Prawdopodobnie będzie równie kontrowersyjna jak rozliczne, wzajemnie wykluczające się raporty z„Katastrofy Smoleńskiej”.

Jeżeli Lepper popełnił samobójstwo to dlaczego? Praktycznie jest widoczny brak motywu. Bądź też motywy są rozmywane przez media. Oczywiście że Lepper mógł czuć się zaszczuty. Wiadomo, że „seksafera” miała podłoże polityczne, że Pani Aneta K. była na tyle niewiarygodna, że postanowiono utajnić proces, by publiczność nie mogła zapoznać się z jej zeznaniami, które nie pasowały jako materiał dowodowy. Oczywiście, że tego typu niesprawiedliwość może być bolesna dla każdego. Lecz czy to mogło pchnąć Andrzeja Leppera do samobójstwa?

Innym wydarzeniem, być może równie bolesnym dla Leppera, był raport posła Czumy (PO). Czuma, jak wiadomo, stał na czele komisji badającej naciski władz IV RP na prokuraturę i służby specjalne.Jako szef komisji w stworzonym przez siebie raporcie stwierdził że „nie było żadnych nacisków za IV RP za rządów Kaczyńskiego i Ziobry na służby”. Wszyscy wiemy z pobieżnej obserwacji, że właśnie wtedy, za IV RP, zaczęły się na dużą skalę medialne aresztowania różnych osób. IV RP zakończyła swój burzliwy żywot w atmosferze skandalu, jakim była afera gruntowa, wymierzona w Leppera. Aresztowano wtedy kilka osób, w tym ministra Kaczmarka i Piotra Tymochowicza, który był w tych trudnych chwilach doradcą Leppera. Obłudą jest twierdzenie że w IV RP nie było nacisków władzy na prokuraturę i służby.

Wyobraźmy sobie, że w USA były minister jechałby do Kongresu by składać zeznania, a prezydent w obawie skandalu wydałby polecenie FBI by go aresztować. Trudno to sobie wyobrazić nie tylko w USA , lecz też we Francji lub Niemczech. W Polsce poszło to gładko.

Zresztą my sami jako „KWW Gamonie i Krasnoludki” – taka była nazwa naszego komitetu wyborczego, po udanych wyborach (2006 r.) padliśmy ofiarą służb IV RP, która napuściła na nas bezpośrednio policję i prokuraturę. Ówczesne władze nie były w stanie zrozumieć dlaczego pokonaliśmy w stolicy partie koalicji rządowej. Usiłowano nas powiązać z wielkim biznesem. Na policję (komisariat na Wilczej) zaś intensywnie wzywano nas już za rządów Platformy. Doszło nawet do aresztowania jednej osoby. Interesowały się nami aż trzy poziomy prokuratury (o dwa poziomy więcej niż mną za czasów Generała Jaruzelskiego). Tak władze chciały rozszyfrować strukturę „Gamoni i Krasnoludków”.

W efekcie wygraliśmy proces wytoczony policji i prokuraturze.

Ci, którzy twierdzą, że w czasach IV RP nie było wspomnianych nacisków, są idiotami lub kłamcami. Być może to poruszyło Leppera.

Niebezpiecznym jest jeżeli Lepper został zamordowany. Taki mord polityczny może być przymiarką do kolejnych zabójstw pozorowanych jako targnięcie na własne życie. Tego najbardziej się obawiam. Mord polityczny? Czyj est możliwy. Władza przegłosowała GMO. Nie wiem dostatecznie czy Lepper byłby obecnie przeciw GMO. Innym pytaniem jest czy śmierć Andrzej Leppera spowoduje jakąś falę społeczną podczas wyborów, lub czy zostanie jakiś ślad w postaci Fundacji.

Mogę tylko powiedzieć, że Lepper urodził się w marnym kraju. Bardziej marnym niż cała krytyka, którą na jego temat sporządzano przez te lata. Wiem że żyję w kraju pełnym obłudy i fałszu, w którym Lepper musiał grać bezwzględnie . W kraju, w którym ze zwykłej puszczalskiej zrobiono matronę, gdzie Matka Boska miesza się z pedofilią a złodziejstwo z biznesem.

Gdyby Lepper działał we Francji, tak jak Jose Bove byłby dzisiaj w Parlamencie Europejskim. Niestety urodził się w złym kraju. Zrobił jednak jedną rzecz wymierną. Zwalczając Unię Europejską, tworząc w czasach referendum front antyunijny, dał ówczesnemu rządowi możliwość wytargowania większych dopłat do rolnictwa.Być może to jedna rzecz wymierna. Lecz czy inni zrobili coś więcej?

Reportaż niezależnego medium – Telewizji Narodowej – na temat podejrzanych rusztowań na zapleczu siedziby Samoobrony…


źródło: Major Fydrych majorfydrych.blog.onet.pl

Blog Andrzeja Leppera http://alepper.blog.onet.pl/

Zwariowałam 1/4 dokument  – Film Marii Wiernikowskiej „Zwariowałam” nigdy miał nie powstać, jego produkcja została zatrzymana. Po czterech latach udało się wreszcie autorce dokończyć dokument, choć nie bez problemów…

 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KQUUk63reeI

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Atomowy niewypał? (27.09.07 )

F-22A Raptor – pl.wikipedia.org

30 sierpnia 2007 roku przetransportowano z bazy lotniczej Minot w północnej Dakocie do bazy Barksdale w Luizjanie sześć głowic jądrowych.
Amerykańskie media doniosły, że sprawcami tej komputerowo zainicjowanej przesyłki byli chińscy (?) hakerzy.

Istnieją podejrzenia, że poszukiwania milionera-podróżnika Steve’a Fossett’a, który zaginął podczas samotnego lotu w Zachodniej Newadzie są w jakiś sposób powiązane z poszukiwaniami owych głowic.
Do akcji zaangażowano bowiem ogromną ilość środków wojskowych. Cała akcja kosztowała ponad 600 000 dolarów.
A może podróżnik zauważył coś w miejscu, w którym się znaleźć nie powinien? Zastanawia fakt, że nie uruchomił nadajnika alarmowego, który nosił w zegarku ekskluzywnej i używanej przez lotników marki Breitling. Nasuwa to podejrzenie, że zginął gwałtownie.

Transportu broni atomowej drogą powietrzną dokonano po raz pierwszy od ponad 40 lat. Czy, w związku z tym, komputerowo przesłany rozkaz wysyłki, nie powinien wzbudzić podejrzenia? Czyżby któraś głowica miała „zaginąć” na użytek kolejnego zamachu „terrorystów islamskich”? Tym razem irańskich?

Sprawa nie jest wcale błaha. Okazuje się, że wokół niej tworzy się tajemnicze pole śmierci. 3 oficerów z Minot i 2 z Barksdale nie żyje. I jeden oficer z Florydy. Dwie osoby zmarły przed tym incydentem. Chociaż nie musi mieć to związku z całą sprawą, to może zastanawiać ilość nagłych zgonów w amerykańskich bazach lotniczych. W tych akurat bazach.

Adam Barrs – nawigator 23 Eskadry zmarł 3 lipca.
Weston Kissel – pilot bombowca B52 z tej samej eskadry – 17 lipca.
Ciało kapitana sił powietrznych John’a Frueh’a policja znalazła na poboczu drogi, obok wynajętego samochodu, 8 września.
Todd Blue – z sił ochrony 5 Eskadry zmarł 10 września.
Małżeństwo pracujące w bazie Barksdale zginęło w wypadku drogowym 15 września.

Zdarzenia te mogą być jedynie zbiegiem okoliczności ale czy muszą? Czy nie szykowano nam, w rocznicę 11 września 2001 kolejnego spektaklu, tym razem jeszcze dramatyczniejszego? (kworum.com.pl)

Szerzej w materiale „Missing Nukes from the US Air Force: Treason of the Highest Order”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: