PUBLIKUJ Z LIBER BLOGIEM

Tutaj opublikujesz swój artykuł, prześlij posta!

Regulamin Liber Bloga

Regulamin dodawania komentarzy do feminaliberata.wordpress.com

1. Blog feminaliberata.wordpress.com umożliwia czytelnikom i blogerom, przesyłanie postów i dodawanie komentarzy do publikowanych w nim artykułów. Nie jest wymagana przy tym rejestracja na blogu. Jedynie wymagane jest wpisanie adresu email, który nie jest wyświetlany z komentarzem.

2. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników bloga, jednak Feminaliberata ponosi odpowiedzialność za treść tych opinii i w związku z tym musi cenzurować komentarze.

3. Wszelkie obraźliwe komentarze kierowane pod adresem autorów artykułów lub osób wyrażających swoje opinie, ponadto treści w jakikolwiek inny sposób obrażające osoby lub jednostki organizacyjne, o których mowa w treści artykułów oraz komentarze zawierające treści uznawane za wulgarne będą usuwane.

3 a .Dyskutuj na temat treści wypowiedzi innych Użytkowników, ale nie atakuj ich personalnie, nie odnoś się do ich cech charakteru, stopnia rozwoju umysłowego, przynależności do określonej rasy, grupy religijnej itp.

4. Użytkownikowi bloga, który nagminnie będzie naruszał punkt 3 i 3 a niniejszego regulaminu zostanie zablokowany dostęp do możliwości dodawania komentarzy do artykułów.

5. Konstruktywna krytyka oraz wszelkiego rodzaju uwagi kierowane pod adresem autorów artykułów, treści artykułów lub odnoszące się do samego bloga feminaliberata.wordpress.com są mile widziane, a jeśli są zasadne to wręcz wskazane, o ile nie naruszają zasad opisanych w punkcie 3 i 3a niniejszego regulaminu i zachowują podstawowe zasady kultury. Opinie te, aby posiadały wartość merytoryczną, a nie były jedynie bezpodstawnymi zarzutami, powinny być jednak poparte argumentami. Komentarze, które mogą być interpretowane jak opisane powyżej, a nie spełniające wymaganych do tego warunków – będą usuwane przez administratora.

4. Zamieszczanie reklam, bądź treści, które mogą zostać zinterpretowane jako reklama w komentarzach do artykułów jest zabronione. Komentarze takie będą usuwane, a możliwość dodawania komentarzy przez danego użytkownika feminaliberata.wordpress.com zostanie zablokowana. Umieszczanie reklam w celach komercyjnych za zgodą, właściciela bloga.

5. Zabronione jest publikowanie (powielane) artykułów z innych stron internetowych bez zgody właścicieli kopiowanych artykułów. Zasada kopiowania artykułów jest określana na każdej stronie internetowej, którą należy przestrzegać (tj. podanie autora artykułu i adresu strony-linku).
Przesłane artykuły umieszczane są w oryginale. Nie będą publikowane posty, które są obraźliwe i wulgarne, naruszające ludzką godność. Wszelkie dane osobowe, maile osób które przesłały artykuły, podlegają ochronie. Nazwisko i inne dane może ujawnić sam właściciel posta, wpisując je osobiście na forum.

Administrator
feminaliberata.wordpress.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: