PUBLIKUJ Z LIBER BLOGIEM

Tutaj opublikujesz swój artykuł, prześlij posta!

INFO O BLOGU

To jest blog do przekazywania informacji na którym możesz umieszczać swoje artykuły. Zamieszczaj teksty, których nie opublikujesz na stronach mainstreamowych mediów. Poruszaj tematy, o których chciałbyś podyskutować na forum. Nie musisz posiadać polonistycznego wykształcenia. Ważne, że jesteś osobą myślącą i wolną od wszelkich utartych schematów medialnych i uczelnianych.

Publikacje:

Artykuły umieszczane są w oryginale. Nie będą publikowane posty, które są obraźliwe i wulgarne, naruszające ludzką godność. Zabronione jest publikowanie (powielane) artykułów z innych stron internetowych bez zgody właścicieli kopiowanych artykułów. Zasada kopiowania artykułów jest określana na każdej stronie internetowej, którą należy przestrzegać (min. podanie autora artykułu i adresu strony-linku).

Komentarze:

Autor bloga ponosi odpowiedzialność za komentarze (stara się usuwać natychmiast wszystkie, które mogłyby naruszać czyjekolwiek dobre imię).
W komentarzach nie tolerujemy wulgaryzmów, nie wolno niczego agresywnie żądać ani się awanturować, ludzie niekulturalni nie mają wstępu do tego bloga.
” Cynizm i drwiny nie świadczą o otwartym i światłym umyśle ”

Posty wysyłamy tutaj

Dane (mail albo nazwisko) wysyłających posty podlegają ochronie zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami (ustawa o ochronie danych osobowych), chyba że właściciel posta postanowi inaczej i ujawni swoje dane w poście.
Zdjęcia proponuję umieszczać na Picassa web lub innych podobnych serwerach z podanym linkiem do ściągnięcia lub obejrzenia. Usprawni to umieszczanie postów i komentarzy, nie spowolni bloga. Natomiast czytelnicy posiadający słabszy sprzęt komputerowy, będą mogli płynnie przeglądać blog.

Umieszczanie reklam w celach komercyjnych tylko za zgodą właściciela bloga autor bloga

Kopiowanie, powielanie w całości czy we fragmentach, materiałów umieszczonych na stronie jest całkowicie dozwolone pod warunkiem podania źródła pochodzenia,

czyli adresu tej strony – http//feminaliberata.wordpress.com/

Regulamin Liber Blog

Pozdrawiam  – femina liberata

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: