PUBLIKUJ Z LIBER BLOGIEM

Tutaj opublikujesz swój artykuł, prześlij posta!

Polecane – Filmy

Spowiedź agenta (1/6)

Film dokumentalny, którego bohaterem jest John Perkins – były prominentny członek ściśle tajnej organizacji wykorzystującej sfałszowane raporty finansowe, nieuczciwe wybory, wymuszenia, łapówki, gwałty i wojskowe zamachy, a wszystko to miało na celu budowanie potęgi Stanów Zjednoczonych po II Wojnie Światowej. Po wielu latach walki z własnym sumieniem, groźbami i strachem John Perkins zdecydował się opowiedzieć historię swojego życia. Dokument zawiera archiwalne materiały propagandowe, a niektóre fragmenty opowieści zostały zrekonstruowane przez aktorów. Oparty na książkach Johna Perkins’a: „Confessions of an Economic Hit Man”, „The Secret History of the American Empire”. To próba ukazania mechanizmów działania współczesnej światowej polityki, korzeni islamskiego terroryzmu, powodów biedy na świecie i dlaczego prezydent Bush nie mógł znaleźć odpowiedzi na pytanie – „Dlaczego Oni nas nienawidzą…?”.

Amerykański radykał ” – Dr Norman G. Finkelstein i kwestia żydowska

Dokument o dr. Normanie G. Finkelsteinie, autorze m. in. książki pt. „Przedsiębiorstwo holokaust” – wyklinanym przez światowe środowiska żydowskie, które wsparły holokaust podczas II wojny światowej, a dziś odpowiedzialność zrzucają głównie na Polaków. Doktor Norman Finkelstein jest amerykańskim politologiem i historykiem żydowskiego pochodzenia (i to takim stuprocentowym, z matki żydówki), którego rodzice podczas niemieckiej okupacji przeżyli Getto warszawskie oraz piekło obozów (matka w Majdanku, ojciec w Oświęcimiu). Mimo (a może właśnie na skutek) tak trudnych rodzinnych doświadczeń, jest on obecnie jednym z największych krytyków polityki Izraela i Stanów Zjednoczonych na Bliskim Wschodzie.

Choroby na sprzedaż

„Choroby na sprzedaż” ujawniają sensacyjne fakty na temat praktyk biznesu farmakologicznego. Dokument jest wynikiem połączenia dziennikarskiego śledztwa oraz wywiadów z ekspertami: lekarzami, redaktorami pism medycznych, biegłymi sądowymi, specjalistami od marketingu, przedstawicielami organizacji pozarządowych i byłymi pracownikami koncernów farmaceutycznych. Zdaniem autorów dokumentu koncerny farmaceutyczne częściej niż leki sprzedają nam dziś choroby. Przy mniej lub bardziej aktywnym udziale ekspertów oraz służby zdrowia wpaja się nam potrzebę zażywania kolejnych medykamentów, mających kurować fikcyjne przypadłości. Nowoczesna farmakologia zamieniła się w biznes, w którym nauka spełnia funkcję usługową. Jednak zamiast szukać skutecznych leków na prawdziwe plagi trapiące ludzkość, takie jak rak czy cukrzyca, przemysł farmaceutyczny zajmuje się dziś nabijaniem sobie kabzy w łatwy sposób.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cJckF6tB4Y4#! oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo  Wielkie Oszustwo Cieplarniane

Kontrowersje – Fale elektromagnetyczne

http://www.dailymotion.com/embed/video/xpcjj2 Kontrowersje – Fale elektromagnetyczne przez DobrySamarytanin Sieci WLAN (WiFi) są niebezpieczne, gdyż WLAN-Router promieniują pulsująco z częstotliwością 10 Hz – hertzów (10 impulsów na sekundę). 8-12 hertzów to aktywność pulsowania fali mózgowych Alfa. Taka zbieżność powoduje poprzez zjawisko rezonansu zwiększoną absorpcję energii pól elektromagnetycznych i z tym zaburzenia pracy mózgu. Badania informatyków z Salzburga w roku 2000 udowodniły, że przerwy pomiędzy uderzeniami serca stają się krótsze pod wpływem WLAN. Pulsujące promieniowanie telefonów przenośnych DECT (telefony bezprzewodowe standardu DECT, które promieniują dzień i noc, bez przerwy z pełną mocą) i urządzeń w sieci bezprzewodowej WLAN przenika najgrubsze betonowe ściany i cienkie kości czaszki. Szczególnie zagrożone są dzieci, starzy ludzie i inne grupy ryzyka. Wyniki badań dotyczące pulsującego promieniowania: 1. Uszkodzenia genów (pęknięcia DNA). 2. Zakłócenia wymiany międzykomórkowej. 3. Oddziaływanie na Centralny Układ Nerwowyotwarcie bariery krew-mózg: bakterie, trucizny i obce substancje mogą wejść łatwiej z obiegu krwi do mózgu. – zmiany w EEG, także podczas snu – zmniejszenie się zdolności uczenia się – obniżenie pamięci 4. Osłabienie systemu odpornościowego (immunologicznego). 5. Zmiany w układzie hormonalnym. Obniżenie się poziomu hormonuregulującego- melatoniny. 6. Podwyższenie ryzyka zachorowania na raka. 7. Skłonności do bezpłodności, zniekształcenie płodu i zakłócenia przebiegu ciąży. 8. Niewydolność krążenia. 9. Obniżenie sprawności umysłowych, dając spowolnienie. 10.Znaczne pogorszenie się uwagi i szybkości reakcji (ważne w ruchu ulicznym). Więcej…./niewidzialna-smierc/

——————————————————————————————————-

W czasie II wojny światowej działa w polskim Ruchu Oporu. Więziony i torturowany przez Niemców na Pawiaku i w KL WARSCHAU. Uratował życie wielu ludzi. Ranny w Powstaniu Warszawskim podczas ratowania życia młodej Żydówki. Ma za sobą 30 lat pracy jako Research Professor w New York University School of Medicine, Professeur Invite Coledge de France oraz Zagraniczny Członek Francuskiej Akademii Medycznej. Odznaczony m.in. Polskim Oficerskim Krzyżem Zasługi i medalem Trumpeldor przyznanym przez premier Izraela Goldę Meier.

Fakty o Jedwabnem – Śp. profesor Jan Moor-Jankowski

ZAKŁAMANE UROCZYSTOŚCI w JEDWABNEM

10 lipca 2011 r. odbyły się obchody 70. rocznicy mordu na ludności żydowskiej w Jedwabnem. Już od lat zakłamana, fałszowana prawda o tych wydarzeniach ma oczernić Polaków, wybielając Niemców, a być może także żydów kolaborujących z bolszewikami, którzy po 17 września 1939 roku napadli na Polskę zyskując wielką przychylność, współpracę części obywateli polskich pochodzenia żydowskiego.

Jedwabne geszefty 10 lipca 2001 r. Zdrajcy Polski : Kwaśniewski i Kaczyński oraz Tusk i Komorowski

Niewidzialna Wojna 1 / 6

Materiał omówiony w tym wykładzie jest niezwykle ważny w obecnym czasie, w którym obserwujemy upadek moralności, kultury, religii i porządku społecznego. Informacje zawarte w wywiadzie dają szeroki wgląd w techniki destabilizacji i przejmowania krajów. Problematyka destabilizacji Polski w obecnych czasach nie tyle dotyczy systemu wschodniego co zachodniego. Obecna fala destabilizacji jest tsunami niosącym za sobą nowy globalny system „socjalizmu naukowego” reprezentowanego przez elity świata zachodniego, korporacje, banki i ludzi z administracji amerykańskiej takich jak Zbigniew Brzeziński czy Henry Kissinger. Ta grupa ma nadzieję stworzyć nowy globalny system „nowy porządek świata”, ale najpierw muszą zniszczyć obecny, wykorzystując opisane poniżej techniki. Yuri Bezmenov, aka Tomas Schuman, uciekinier/dezerter z radzieckiego KGB, opisuje w detalach system KGB procesu dywersji i przejęcia społeczeństw. Ten wykład, który odbył się w Los Angeles w 1983 roku jest istotną lekcją nauk politycznych. Y. Bezmenov był osobiście zaangażowany w wysiłki światowej propagandy sowieckiej. Podobnie jak Winston Smith, z George’a Orwella „1984”, Tomas Schuman pracował dla komunistycznego odpowiednika Ministerstwa Prawdy Orwella: Agencji Prasowej Novosti. Novosti, co oznacza „Wiadomości” w języku rosyjskim, istniało do produkcji mylących i fałszywych historii, które następnie były publikowane w mediach zagranicznych. W KGB tego typu działania określane były jako „dezinformacja”.

http://www.youtube.com/watch?v=Md-H10WtgB8 oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Alan Watt- „Szok i Trwoga”. Masowe procesy manipulacji. 1/5

Pierwsza część wywiadu z Alanem Wattem. Alan jest pisarzem, dziennikarzem radiowym oraz wnikliwym analitykiem strategii nowego porządku światowego. Wywiad ten jest lekcją dokumentującą masowe zmiany cywilizacyjne ostatniego stulecia oraz procesy i ludzi za nimi stojących. Budowanie Nowego Porządku Świata jest złożonym procesem angażującym tysiące instytucji, fundacji i niezależnych grup badawczych. Alan Watt pokazuje kto, kiedy i dlaczego zmienił drastycznie kulturę świata zachodniego opisując wnikliwie techniki stojące za tymi zmianami.

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Sowiecka Historia

Film dokumentalny łotewskiego reżysera o zbrodniach Związku Radzieckiego. Prace nad filmem trwały ponad 10 lat. W filmie wykorzystano archiwalne materiały filmowe dokumentujące zbrodnie komunizmu, a także fragmenty wywiadów z pozostałymi przy życiu ofiarami zbrodni, historykami oraz członkami Parlamentu Europejskiego.

Sowiecka Historia – The Soviet Story 2008 from skiniu on Vimeo.

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Czy Telewizja To Wróg Naszych Dzieci?

85% brytyjskich dzieci, powyżej piątego roku życia ma TV w swoim pokoju. Przeciętny dziewięciolatek spędza 32 dni swojego życia przed telewizorem. My byliśmy inni, wyrzucamy sobie brak stanowczości, czy to szczery żal? Telewizja i gry komputorewe są wygodnymi narzędziami, dzięki którym panujemy nad dzieckiem. Jakie skutki może wywołać wyniesienie telewizora i komputera z domu?

Czy Telewizja To Wróg Naszych Dzieci? 

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Film nagrodzony Oscarem, to pierwszy materiał filmowy dokumentujący szokującą prawdę o kulisach kryzysu ekonomicznego z 2008 roku. Globalna zapaść na rynkach finansowych, która przyniosła straty w wysokości ponad 20 bilionów dolarów, doprowadziła w rezultacie do utraty pracy i domów przez miliony ludzi. Dzięki zakrojonym na szeroką skalę wnikliwym działaniom badawczym i wywiadom przeprowadzonym z głównymi graczami rynków finansowych, politykami i dziennikarzami, film pokazuje rozwój spekulacyjnych operacji finansowych i stojącego za nimi przemysłu finansowego. Rzuca również światło na wzajemne relacje i mechanizmy, które doprowadziły do skorumpowania działań politycznych, regulacyjnych i świata nauki. Narratorem filmu jest laureat Oscara Matt Damon. (filmweb.pl)

Szwindel: Anatomia Kryzysu / Inside Job (2010) PL Szwindel- Anatomia Kryzysu _ Inside Job (2010) PL_1

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Doktryna Szoku- lektor PL reżyseria: Michael Winterbottom, Mat Whitecross rok produkcji: 2009 kraj: Wielka Brytania czas trwania: 90 minut język: lektor polski Dokumentalna ilustracja ważnej książki Naomi Klein przekonująco opowiada o praniu mózgów neoliberalną ideologią i programowaniu ich na nowo prowokowaniem kryzysów. „Doktryna szoku” Naomi Klein stała się globalnym bestsellerem. Była to książka ważna, celnie uderzająca w aksjomaty neoliberalizmu. Dziś jest bodaj jeszcze ważniejsza, bo przecież tezy zarówno „Doktryny szoku”, jak i „No Logo” w kontekście ostatniego wielkiego kryzysu okazały się w znacznej mierze trafne. W każdym razie trafniejsze niż dogmaty bezkrytycznych wyznawców wolnorynkowej globalizacji, w rodzaju Alaina Greenspana czy zaangażowanego w plan Balcerowicza Jeffreya Sachsa, którzy toczyli zresztą z Klein poważne spory i debaty. (źródło: alterkino.org)

Doktryna Szoku lektor PL from Silesia TV on Vimeo.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: