PUBLIKUJ Z LIBER BLOGIEM

Tutaj opublikujesz swój artykuł, prześlij posta!

Co słychać w sieci

Broń daje wolność

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Żarówkowi ściemniacze / Bulb Fiction

Opis: Unia Europejska chce, aby z jej rynków do 2016 roku zniknęły wszystkie tradycyjne żarówki Ich miejsce zajmą żarówki energooszczędne, rzekomo lepsze dla środowiska naturalnego Projekt, postrzegany jako sukces polityków, biznesmenów i ekologów, wymaga jednak głębszej analizy do tej pory jedynie niewiele zrobiono.

link do filmu: http://video.anyfiles.pl/videos.jsp?id=44520&pos=0
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Kultura Posłów sięgnęła dna, na kogo głosowali wyborcy?

Bezideowy cham – siadaj kur*o… Skandal w Sejmie!

Zadzwoń do Lecha! Chamstwo i hucpa PO i Palikota o emeryturach

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Lek. med. Eugeniusz Sendecki – rabunek ZUS, ludobójstwo Polaków

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Unia Europejska będzie szpiegowała rolników poprzez satelity i samoloty bezzałogowe.

Dokument do dyskusji przygotowany w tym tygodniu przez Europejskie Warsztaty Komisji w Brukseli, przewiduje wykorzystanie dronów nie tylko przy uprawach lub kontroli gospodarstw rolnych, ale również do kartografii, śledzenia przewozu towarów, kontroli granic, walki z nielegalną imigracją i handlem narkotykami, i w interwencjach podczas naturalnych lub przemysłowych katastrof.

W dzisiejszych czasach rolnicy muszą utrzymywać grunta w „dobrej rolnej i środowiskowej kondycji”, aby zakwalifikować się do dopłat, więc zdjęcia również ujawnią, czy rolnik przestrzega przepisów dotyczących powiedzmy zabezpieczeń stawów lub stref buforowych wokół pól uprawnych. – Przeczytaj na .prisonplanet.pl

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

• Parlament Europejski, Strasburg, 13 grudnia 2011
• Debata: Oświadczenia Rady Europejskiej i Komisji Europejskiej dotyczące wniosków ze szczytu Rady Europejskiej (8-9 grudnia 2011 r.) – z José Manuel Barroso i Hermanem Van Rompuy

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Alan Watt w programie Alex Jones Show mówi o nowym systemie, który w przeciągu nadchodzącej dekady objawi się wokół nas, opisując i definiując czym będzie się on charakteryzował.

Alan Watt „Wielka Transformacja”.

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

„Huczne” powitanie polskiej prezydencji w Strasburgu dnia 6 lipca 2011 r.


ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Alex Jones – Genetyczne hybrydy (Genetic Hybrids) PL

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Prezentacja o Unii Europejskiej autorstwa uczniów jednego z wrocławskich liceów na „Dzień Europejski” w 2010 roku. Niestety, prezentacja nie mogła wtedy zostać pokazana innym uczniom szkoły -16 lip 2011r


ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Włos jeży się na głowie! Najnowszy film dokumentalny Alexa Jonesa, o spisku globalnej elity, mającej na celu ustanowienie Nowego Porządku Świata. Ma on polegać na eliminacji 90% populacji Ziemi i totalnej kontroli pozostałej resztki niewolników. Co nie udało się tyranom takim jak Napoleon i Hitler, udaje się globalistom wprowadzać podstępem krok po kroku. Czy ‚Rok 1984’ czai się tuż za rogiem? Kim są ciemne elity chcące rządzić całym światem? Polska wersja ze słuchu: KFI, PopS, Bimi &

Alex Jones – EndGame (Polskie Napisy).avi

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Kultura schodzi do podziemia

„Zamiast autentycznej rozmowy o najważniejszych problemach Polaków pokazuje się nam w telewizji jakieś idiotyczne, lisie i wazeliniarskie „szkła kontaktowe” i „śniadania mistrzów”, w których występują wciąż ci sami pożyteczni idioci, bez głębszej refleksji, z prymitywnymi hasełkami i bufonadą”

Ze Stanisławem Srokowskim, poetą, prozaikiem i dramaturgiem, rozmawia Agnieszka Żurek

Opublikował Pan ostatnio list otwarty do młodzieży pod tytułem: „Buntujcie się, młodzi”. Osią listu stał się postulat obecności prawdy w życiu publicznym, społecznym, a także w wymiarze pamięci narodowej. Jakie obszary życia publicznego są, według Pana, szczególnie zniszczone obłudą i kłamstwem?
– Proces wyniszczania pamięci narodowej, tłumienia prawdy i narzucania życiu publicznemu kłamstwa jako metody sprawowania władzy zaczął się na wielką skalę na polskich ziemiach kresowych już w pierwszych dniach komunistycznej niewoli. Polacy z Kresów dużo wcześniej niż inni rodacy doświadczyli bestialskiego ustroju. Gdy 17 września 1939 r. Sowieci napadli na Rzeczpospolitą, zagarniając 52 proc. terytorium, ogłosili, że przynoszą wyzwolenie i wolność. U początku było więc kłamstwo. Od tego dnia kłamstwo przybierało już tylko na sile. Komunistyczna wolność objawiała się w zsyłkach na Sybir, politycznych mordach, zamianie kościołów na magazyny drewna i zapędzaniu chłopów do kołchozów. Komuniści niszczyli polskie symbole narodowe, orła białego, flagę państwową, pieśni patriotyczne, polskie szkoły, uniwersytety, literaturę, język, obyczaje. Tak zawsze zaczyna się zło – od niszczenia symboli, degradacji wartości, deprecjacji tradycji i historii. Najczęściej jednak zło się maskuje i udaje dobro. Zatruwa umysły, deformuje język, fałszuje pojęcia i – na co najmniej zwracamy uwagę – psuje dobry smak, niszczy poczucie piękna i zawsze jest zbrodnią estetyczną. Tak, zło, fałsz, obłuda i kłamstwo są zbrodniami estetycznymi. Ludzie przyzwoici czują się z tym kiepsko. Fundamentem założycielskim tzw. Polski Ludowej było jedno z najbardziej prymitywnych kłamstw, jakich dopuszczono się wobec wypędzonych z Kresów Polaków, a mianowicie wpisanie do ich dowodów osobistych formułki, iż urodzili się w Związku Sowieckim. W tym przypadku kłamstwo już z niczym się nie kryło. Było brutalne i cyniczne. Nie liczyło się nawet ze śmiesznością, bowiem wielu urodzonych jeszcze przed rewolucją październikową też miało wpisane do dowodów, iż urodzili się w Związku Sowieckim.
Więcej – Nasz Dziennik.PL

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Norwegia ujawnia: Wzmocniliśmy kontrole na granicy
Środa, 6 lipca (16:42)

Norwegia, członek strefy Schengen, wzmocniła niedawno kontrole na swej granicy ze Szwecją – ujawnił minister sprawiedliwości w środę, nazajutrz po rozpoczęciu przez Danię kontroli na swych granicach, co spotkało się z krytyką ze strony sąsiednich Niemiec i KE.

Minister Knut Storberget powiedział AFP, że Norwegia zwiększyła obecnie budżet policji i służb celnych w położonym na południu okręgu Oestfold, aby walczyć z przemytem ludzi i towarów.

Dania rozpoczęła kontrole na granicach

Zgodnie z zapowiedziami Dania rozpoczęła we wtorek kontrole na swoich granicach. Plany te spotkały się ze zdecydowanym sprzeciwem ze strony sąsiadów Danii i Unii Europejskiej.
Na przejściach granicznych z Niemcami 30 dodatkowych celników ma przeprowadzać wyrywkowe kontrole, podobnie na granicy ze Szwecją, gdzie dodatkowych urzędników ma być początkowo 20.

Planowane jest podwojenie liczby celników, wprowadzenie elektronicznego nadzoru granic oraz postawienie nowych budynków straży celnej.

Zamiary Danii spotkały się z krytyką ze strony państw sąsiednich oraz Unii Europejskiej, która uznaje je za sprzeczne z przepisami o swobodnym przepływie osób i towarów na terenie UE.

UE: Będzie ograniczenie Schengen, ale w ostateczności

Parlament Europejski – Bruksela

Przywódcy UE wezwali dzisiaj Komisję Europejską, by do września przygotowała mechanizm pozwalający na czasowe przywracanie kontroli na granicach wewnątrz strefy Schengen, ale tylko w ostateczności i w krytycznych sytuacjach jak np. duży napływ imigrantów.

„Wszystkie rządy są przywiązane do zasady swobody przemieszczania się osób w UE, ale zdecydowaliśmy, że musimy poprawić zasady Schengen” – powiedział na zakończenie dwudniowego szczytu w Brukseli przewodniczący Rady Europejskiej Herman Van Rompuy.

Jak podkreślił „nowy mechanizm ochronny”, który ma rozszerzyć możliwości krajów na czasowe przywracanie kontroli na wewnętrznych granicach Schengen, ma zostać wdrożony „bez podważania zasady o swobodnym przepływie osób” i stosowany tylko „jako ostateczność”, gdy kraj nie jest w stanie wypełniać zobowiązań dotyczących kontrolowania zewnętrznej granicy Schengen.
źródło: interia.pl

Zaczyna się koniec waluty euro i początek końca Unii Europejskiej?

Państwa zrzeszone w UE, zaczęły łamać wszelkie obowiązujące ustalone zasady finansowe, w związku z czym zaczęły się kłopoty z euro. Konieczność finansowego wsparcia zadłużonych krajów pogłębia kryzys waluty. Pojawiły się żądania przywrócenia kontroli granic. Jest to początek końca upadku waluty i UE. Zamknięcie granic wewnątrz Strefy Schengen będzie jednym z najsilniejszych czynników dezintegrujących Unię Europejską i kładących się poważnym cieniem na gospodarkach państw członkowskich.

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Upada jeden z filarów UE? Kontrole na granicach mogą wrócić 24-06-2011r
Przywódcy UE wezwali KE, by do września opracowała mechanizm pozwalający na czasowe przywracanie kontroli na granicach wewnątrz strefy Schengen w krytycznych sytuacjach, np. dużego napływu imigrantów. Polska broniła swobody przepływu dla obywateli UE.

– Wszystkie rządy są przywiązane do zasady swobody przemieszczania się osób w UE, ale zdecydowaliśmy, że musimy poprawić zasady Schengen – powiedział na zakończenie dwudniowego szczytu w Brukseli przewodniczący Rady Europejskiej Herman Van Rompuy.
źródło: PAP

Najwyraźniej UE zaczyna się sypać!

Drastyczne cięcia wydatków, wymagane przez Unię Europejską, czekają Grecję. Decyzją tamtejszego parlamentu oszczędności mają wynieść 14 mld euro. UE i Międzynarodowy Fundusz Walutowy postawiły Grecji takie warunki, aby Ateny mogły dostać pakiet pomocowy w wysokości 110 mld euro. TV RT uczestniczył i zarejestrował pogrzeb waluty euro, na czele z brytyjskim posłem Nigelem Farage.

Nigel Farage
„Euro jest martwe i pochowane… w dosłownym tego słowa znaczeniu, według sceptyków, którzy urządzili pogrzeb walucie euro w Brukseli. Wypowiadający Nigel Farage twierdzi, że próby ratowania Grecji są daremne, jest już na to za późno. Z powodu swoich kłopotów ekonomicznych Ateny opuszczą strefę euro.”

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Czesi odmówili współpracy z USA w sprawie tarczy antyrakietowej. Długie i dramatyczne rozmowy zakończyły się wczoraj fiaskiem, potwierdził to minister obrony Alexandr Vondra więcej..http://hn.ihned.cz/c1-52098090-cesi-odmitli-spolupraci-s-usa-na-stitu-proti-strelam
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Marsz Pustych Garnków to inicjatywa, której celem zwrócenie uwagi na to, iż Władze Krakowa kosztami łatania dziury budżetowej chcą obciążyć nas mieszkańców.
KRAKÓW 2011-06-06 źródło-fakrakow.wordpress

Miejscy urzędnicy poinformowali, że jesteśmy zadłużeni na 190 milinów złotych. Oczywiście zadłużenie to wygenerowali oni sami, poprzez swoją rozrzutność. Należy tu choćby wspomnieć o wydaniu grubo ponad pół miliarda złotych na stadiony oraz znamiennych sprawach, jak półdarmowy parkingu dla miejskich rajców w centrum, czy 10 milinach złotych premii, które ostatnio urzędnikom przyznał prezydent Jacek Majchrowski. Jednak to nie oni będą ponosić konsekwencje złego stanu miejskiej kasy. Kosztami ich polityki obciążeni mają zostać zwykli ludzi.

Prezydent Jacek Majchrowski zaproponował szereg podwyżek: czynszów w mieszkaniach komunalne (wzrost o blisko 30 proc.), cennik biletów komunikacji miejskiej, korzystanie z cmentarzy i urządzeń cmentarnych. W górę idą również przedszkola i żłobki, wróci podatek od psów, cennik za zajęcie pasa drogowego, woda i ścieki, podatek od środków transportu. Doliczyć należy do tego także likwidację becikowego, dodatkowo wypłacanego przez miasto. Propozycje te uderzą niestety najbardziej w osoby niezamożne. W związku z wzrostem opłat czynszowych, z miasta mogą zniknąć ostatnie tradycyjne punkty usługowe, takie jak chociażby antykwariat Krzyżanowskich, a perspektywa eksmisji może przybliżyć się do wielu głównie starszych lokatorów. Wzrost opłaty za komunikacje miejską poczują oczywiście zwykli ludzie, nie zachęcą one również do korzystania z niej i pozostawienia swojego samochodu w domu. Wzrosty cen w przedszkolach i żłobkach, będą najboleśniejsze dla samotnych matek i rodzin, których niestań na wynajęcie opiekunki.

W sytuacji kryzysu najpierw powinno się ciąć wydatki, szczególnie te niekonieczne, a dopiero potem myśleć o dodatkowych funduszach szczególnie tych z kieszeni podatników. Nie rozumieją tego miejscy decydenci fundując nam igrzyska, gdy coraz częściej zaczyna brakować chleba.

O ostatecznym wprowadzeniu i kształcie podwyżek mają zadecydować Miejscy Radni. Pokażmy im że nie zgadzamy się z prowadzoną przez nich polityką. Miasto powinno być przyjazne przede wszystkim dla mieszkańców a nie, tak jak jest to obecnie dla developerów i turystów.

Zaprotestujmy wspólnie przeciw podwyżkom w niedzielę 12.06.2011 o godzinie 13 pod pomnikiem Adama Mickiewicza. Przynieśmy garnki, pokrywki, łyżki – pobębnimy tak by usłyszeli nas w Magistracie!

Happening przeciw podwyżkom

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Szef obrony USA krytykuje Polskę za zbyt małe zaangażowanie militarne w Libii

09.06.11 Londyn (PAP) – Minister obrony USA Robert Gates skrytykował pięciu członków NATO, w tym Polskę, za niedostateczny udział w operacjach wojskowych sojuszu w Libii – informuje w czwartek dziennik „Financial Times”.

Gazeta podkreśla, że „ta rzadka dyplomatyczna interwencja uwypukla rosnące napięcia między sojusznikami o to, na kim spoczywa ciężar trwającej od dwóch miesięcy kampanii” NATO przeciwko siłom Muammara Kadafiego.

Podczas posiedzenia ministrów obrony NATO w Brukseli, odbywającego się za zamkniętymi drzwiami, Gates wymienił zwłaszcza Niemcy i Polskę jako kraje, które dysponują potencjałem umożliwiającym zaangażowanie w wojnę w Libii, ale wcale tego nie robią.

Według urzędników znających treść przemówienia Gatesa, wskazał on także na Hiszpanię, Turcję i Holandię jako na państwa, które wprawdzie uczestniczą w misji utrzymywania strefy zakazu lotów nad Libią, ale powinny zwiększyć swój udział w operacji, np. w lotach rozpoznawczych czy tankowaniu w powietrzu.

„Ciężar misji uderzeniowych ponosi ośmiu sojuszników – cytuje „FT” wysokiego rangą urzędnika amerykańskiego. – Załogi zaczynają być zmęczone, presja na flotę powietrzną jest znaczna i zaczyna to już być wyczuwalne u sojuszników, którzy zastanawiają się, jak kontynuować i poszerzyć operację”.

Administrację amerykańską niepokoi szczególnie to, że znaczną część kampanii na miejscu biorą na siebie Kanada i trzy mniejsze kraje unijne: Belgia, Dania i Norwegia.

Amerykańscy urzędnicy zwracają uwagę, że USA biorą obecnie na siebie zdecydowaną większość misji pomocniczych – około 75 proc. tankowań w powietrzu i wypadów rozpoznawczych. (PAP)

autor – to mamy wojnę? brakuje im pieniędzy na wojnę?

Rezolucja Rady Bezpieczeństwa ONZ w sprawie Libii miała na celu głównie ochronę cywilów a nie inwazję. Więc jaka wojna? Aha to się nazywa misja! 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: