PUBLIKUJ Z LIBER BLOGIEM

Tutaj opublikujesz swój artykuł, prześlij posta!

Ludobójstwo w Kanadzie

Posted by Femina Liberata w dniu Maj 5, 2013

Masowe ludobójstwo dzieci Mohawk dokonane przez królową Wielkiej Brytanii i Watykan odkryte w Kanadzie

Masowe groby dzieci Mohawk zostały odkryte przez georadar w Instytucie Mohawk, szkole z akademikiem dla ludności Mohawk zarządzanej przez Kościół Anglii i Watykan do jej zamknięcia przed rokiem 1970.

Według wielebnego Kevina Annetta sekretarza Międzynarodowego Trybunału ds. Zbrodni Kościoła i Państwa (www.itccs.org) Instytut Mohawk “został założony przez Kościół Anglikański w 1832 by uwięzić i zniszczyć pokolenia dzieci Mohawk. Ta pierwsza szkoła dla Indian [Pierwsze Narody zamieszkałe Kanadę] w Kanadzie istniała do 1970 i, jak w większości szkół tego rodzaju połowa dzieci w nich uwięziona nigdy nie wróciła. Wiele z nich jest pogrzebanych wokół szkoły.”

Wstępny skan terenu przylegającego do już zamkniętego budynku Instytutu Mohawk za pomocą georadaru wykazał 15-20 stóp ziemi przywiezionej i rozłożonej na masowe groby tuż przed jego zamknięciem w roku 1970 po to, żeby zakamuflować masowe groby i uniknąć procesu za ludobójstwo i zbrodnie przeciw ludzkości zgodnie z Konwencją Genewską, Międzynarodowego Trybunału Karnego współpracujących sądów narodowych.

Oczekuje się, że Międzynarodowy Trybunał ds. Zbrodni Kościoła i Państwa rozpocznie procedurę sądową późnym październikiem 2011 w Brukseli i Dublinie w sprawie ludobójczych zbrodni przeciw ludzkości przeciwko oskarżonym Elisabeth Windsor, głowie państwa Kanada i głowie Kościoła Anglii oraz papieżowi Josephowi Ratzingerowi, którzy oboje świadomie brali udział w planowaniu i tuszowaniu ludobójstwa dzieci, jak wynika z sądowych dowodów. więcej…

Uwaga! W drugiej części wideo zamieszczone są szokujące relacje ocalałych z ludobójstwa. Więcej informacji można uzyskać na stronie http://itccs.org/ lub na moim blogu http://johngaltspeakin.wordpress.com/, na którym staram się tłumaczyć materiały dotyczące tej sprawy ze względu na całkowity black-out mediów na ten temat.

O tragedii Indian Mohawk dla NTV, mówi Krzysztof Kaczmarek.  ( http://johngaltspeakin.wordpress.com/)

Strona z książką opisującą zbrodnie i film z zeznaniami świadków, którzy przeżyli to piekło na ziemi.
http://hiddennolonger.com/

Ten dokument filmowy ujawnia „Canada’s darkest secret” – umyślną eksterminację rdzennej ludności indiańskiej(Native American) kradzieży ich ziemi pod płaszczykiem religii ……

Reklamy

Komentarze 2 to “Ludobójstwo w Kanadzie”

  1. Tekla said

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Gabor_Mate_(lekarz)

    On to dopiero moze powiedziec jak strasznie ,zniszczono Indian!!leczy ich..

  2. Tekla said

    Przepraszam ,zle wkleiłam pierwszy link!!
    powinno być

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: