PUBLIKUJ Z LIBER BLOGIEM

Tutaj opublikujesz swój artykuł, prześlij posta!

Które nowoczesne szczepionki są najgroźniejsze

Posted by Femina Liberata w dniu Luty 20, 2013

(Email udostępniony do publikacji dzięki uprzejmości Jacka)

———- Treść przekazywanej wiadomości ———-
Temat: Najgroźniejsze szczepionki
Od: Maria Majewska 

Które nowoczesne szczepionki są najgroźniejsze

 Jak wiadomo, skład, metody i miejsca produkcji, oraz bezpieczeństwo szczepionek zmieniają się w czasie.  Warto się zapoznać z danymi odnośnie bezpieczeństwa współcześnie stosowanych szczepionek.

  Dane umieszczone na wykresie pokazują liczby zgonów poszczepiennych zgłoszonych do amerykańskiej bazy danych VAERS w latach 1990-2012.  Trzeba przy tym pamiętać, że do bazy tej zgłaszanych jest tylko ok. 5% wszystkich przypadków zgonów i powikłań poszczepiennych, co znaczy, że prawdopodobne liczby wszystkich takich zgonów były ok. 20 razy większe.   Wyraźnie widać, że z upływem lat silnie wzrastała liczba zgonów poszczepiennych.

  Liczby w tabelce pokazują, które typy współcześnie stosowanych szczepionek spowodowały najwięcej zgonów w latach  2006-2012.   Na żółto zaznaczone są szczepionki, które zabiły najwięcej osób.  Na czoło wysuwają się tu agresywnie reklamowane w mediach szczepionki na grypę oraz na zapalenie płuc.

  Nadal bardzo groźne dla niemowląt są szczepionki zawierające składniki: DTP/DTaP,  Haemophilus B,  Hep B (żółtaczka B), IPV (polio), Rota, MMR.  Praktycznie można powiedzieć, że prawie wszystkie powszechnie stosowane dziś szczepionki stanowią  poważne zagrożenie dla życia i zdrowia dzieci, młodzieży oraz dorosłych.  Wymienione w tabelce szczepionki, które wywołały stosunkowo niewiele zgonów, to na ogół te najrzadziej stosowane.

  Przerażające, że tak groźne dla życia pseudomedyczne produkty nadal pozostają na rynku i nikt nie ponosi odpowiedzialności za szczepionkowe ludobójstwo.  Być może nie należy się więc dziwić, że w Indiach, Pakistanie czy Afryce, rodzice zabitych przez szczepionki dzieci biorą sprawiedliwość we własne ręce.

http://vactruth.com/2012/07/27/vaccines-killed-8-children/

http://www.bbc.co.uk/news/world-africa-21381773

http://www.cbsnews.com/8301-202_162-57559942/pakistan-polio-vaccination-workers-targeted-in-fresh-attacks-7-now-killed/

tabela1

(Typy szczepionek i zgony zaprezentowane w pliku PDF)

Zgony poszczepienne zarejestrowane w latach 2006-2012.

Reklamy

Komentarze 2 to “Które nowoczesne szczepionki są najgroźniejsze”

  1. Mati Rani said

    Nie to zebym zachecal do szczepienia ani mial watpliwosci, ze farMafia chce tylko zarobic na szczepionkach, ale 340 zgonów na 300000000 mieszkanców USrAela to nie tak duzo. Oczywiscie, KAZDY zgon to tragedia, ale… trzeba by porównac ton grafik z dwoma innymi: przyrost populacji oraz ilosc szczepionych.
    Gorzej z rtecia która zawieraja szczepionki na grype i która sie akumuluje w organizmie – jak ktos sie szczepi 2 razy w roku to moze, po latach, powaznie sie zatruc…

  2. „Trzeba przy tym pamiętać, że do bazy tej zgłaszanych jest tylko ok. 5% wszystkich przypadków zgonów i powikłań poszczepiennych, co znaczy, że prawdopodobne liczby wszystkich takich zgonów były ok. 20 razy większe.”

    Szczepienia nie powinny być przymusowe a takie są. Kalendarz szczepień tak, ale jako propozycja, a nie przymus. Bo jeżeli za odmowę wlepia się mandaty, to Ci którzy je nakładają powinni brać odpowiedzialność za powikłania poszczepienne.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: