PUBLIKUJ Z LIBER BLOGIEM

Tutaj opublikujesz swój artykuł, prześlij posta!

Projekt ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń.

Posted by Femina Liberata w dniu Lipiec 4, 2012

Gorący apel do Polaków w kraju i za granicą, obudźmy się zanim będzie za późno!

Latem kiedy większość z nas jest na urlopach, kiedy jesteśmy zmęczeni i pragniemy jedynie wytchnienia lub odpoczynku, wówczas nie zwracamy uwagi na inne ważne sprawy na przykład na to co nam szykują posłowie. W ukryciu i w tajemnicy powstają ustawy szkodzące Polakom.

Ustawa o paszach GMO bez konsultacji społecznych

Na trwającym posiedzeniu Sejmu odbyło się pierwsze czytanie ustawy o paszach, która mówi o przesunięciu aż do roku 2017 terminu wycofania pasz z GMO.
„Żywność ekologiczna regularnie spożywana ma pozytywny wpływ na zdrowie człowieka i nie niszczy środowiska” , „Rośliny GMO są niebezpieczne dla polskiego rolnictwa z powodów ekonomicznych. Sprowadzanie nasion modyfikowanych genetycznie w perspektywie może doprowadzić do uzależnienia od koncernów produkujących nasiona GMO. Będzie to oznaczało ubezwłasnowolnienie rolnika oraz konsumenta. W praktyce będzie to również oznaczać koniec możliwości dokonywania wyboru bowiem nasiona modyfikowane genetycznie są chronione.”

Próba wprowadzenia podatku katastralnego
Miała być „zielona wyspa” i obniżanie podatków. Jest podniesienie wieku emerytalnego i kolejna próba wprowadzenia podatku katastralnego, przemycona w dokumencie o „założeniach polityki miejskiej”. Jeśli wejdzie w życie, uderzy w posiadaczy jakiejkolwiek nieruchomości z siłą, o której rażeniu możemy mieć mgliste wyobrażenie.

Nastepna bardzo kontrowersyjna, zmierzająca do wprowadzenia w Polsce na szeroką skalę ludobójstwa.

„Propozycje zmian legislacyjnych rozpatrywanych przez Senat projektu ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej.”

Nowelizacja ustawy, która daje sanepidowi uprawnienia do inwigilacji każdego obywatela i przymuszania do szczepień za pomocą organów policji.

Kierownik sanepidu nie będący nawet lekarzem, będzie mógł wydać decyzje bez nakazu sądu na podstawie której, będzie mógł wyważyć drzwi każdego obywatela Polski, by podać szczepionkę wbrew jego woli i praw zapisanych w konstytucji .

Zaniepokojeni obywatele zastanawiają się, jak można tworzyć tak szkodliwą społecznie ustawę? Sanepid uzna zwykły katar za epidemię i będzie mógł na ludzi nasyłać Policję.

Sanepid, który ostatnimi czasy wykazuje się olbrzymią niekompetencją. Organy sanepidu pozwoliły, abyśmy jedli mączkę z zepsutych jajek, sól przemysłową do posypywania jezdni!!! Ogólnie większość sprzedawanej w Polsce żywności nie nadaje się do spożycia.

Świadczy to o tym że organy sanepidu są nieudolne, nie nadają się do pełnienia swojej funkcji. A wskutek nowelizacji tej ustawy mają decydować o życiu lub śmierci każdego Polaka, bez żadnej kontroli nad sobą!

Sam pomysł przymusowych szczepień skłania nas do myślenia o tym jak o masowym ludobójstwie, gdzie nikt nie odpowiada za powikłania poszczepienne.

 Suzanne Humphries na temat szczepionek

Dr Suzanne Humphries, praktykująca nefrologię (lekarz nerek) twierdzi, iż przemysły szczepionkowe nie pokazują ludziom swej drugiej strony ‚medalu’, zachęcając przy tym rodziców by zasięgali informacji o szkodliwości szczepień, przed poddawaniem swych dzieci szczepieniom, które mogą potencjalnie spowodować poważne szkody, a nawet śmierć.

Odrzucenie szczepionek i odmowa zaszczepienia przez większość Europejczyków mimo agresywnej propagadny, zmusiła firmy farmaceutyczne do przerzucenia milionów niezużytych szczepionek na kraje afrykańskie. Teraz tamtejsze dzieci masowo umierają wskutek narkolepsji.

Przesłuchanie w sprawie szczepionek. Nowy Jork 13.10.2009.
Gary Null jest wiodącym ekspertem w dziedzinie zdrowia, prawnikiem medycznym, dziennikarzem śledczym, dokumentalistą filmowym w dziedzinie medycyny.

Apel do Senatorów Rzeczypospolitej Polskiej napisany przez Polskiego Prawnika z Fundacji LEX NOSTRA

Proponowane zmiany prawa – Fundacja LEX NOSTRA

Obowiązkowe szczepienia ochronne – propozycje zmian

Szanowni Państwo

Przedstawiamy Państwu Apel do Senatorów Rzeczypospolitej Polskiej oraz propozycje zmian legislacyjnych rozpatrywanego przez Senat projektu ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Wystosowaliśmy ten apel, ponieważ poruszyła nas sprawa obowiązkowych szczepień ochronnych osób nieznajdujących się w grupie podwyższonego ryzyka zarażenia się chorobą zakaźną, w tym również osób dorosłych.

Boli nas także, że noworodki poddawane są szczepieniom, których nie powinno się im podawać z uwagi na naturalną odporność, z którą przychodzą na świat. Noworodki szczepione są preparatami zawierającymi rtęć i inne szkodliwe dla zdrowia składniki.

Do grupy osób szczególnie chronionych przez Państwo powinny znaleźć się niemowlęta, kobiety w ciąży, a także studenci oraz osoby zawodowo narażone na kontakt z chorobą zakaźną. A właśnie ta grupa podlega obowiązkowym szczepieniom bez możliwości wyboru szczepionki czystej, bez zanieczyszczeń wywołujących bardziej niebezpieczne choroby niż zwalczana choroba zakaźna.

Zapraszamy do zapoznania się z tym materiałem.

Maciej Lisowski
Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA

———————————————————————————————–

Szanowni Państwo !

Dla Posłów jesteśmy idiotami, którzy nie chcą się przymusowo zaszczepić. Jesteśmy lobbystami i anarchistami, bo nie chcemy by zrobiono z nas króliki doświadczalne. 
To jest przykład wielkiej demoralizacji posłów, którzy odpłyneli od rzeczywistości i realiów otaczającego ich świata.

„TO SĄ IDIOCI!” Bolesław Piecha o wyborcach i obywatelach

Reklamy

Komentarze 3 to “Projekt ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń.”

  1. astromaria said

    Władzunia kombinuje nie tylko jak jesteśmy na wakacjach, również w czasie, kiedy ludzie emocjonują się sportem. Te wredne ustawy zostały przepchnięte w czasie euro2012. To skandal! Kto to konsultował? Rolnicy nic o tym nie wiedzą.

  2. Polska była i jeszcze jest rolniczym krajem. Prawie każdy Polak wiedział jak się sieje, hoduje i zbiera plony (rolnicy,w miastach działkowicze, przydomowe grządki). To była podstawa naszej egzystencji. Chca to wszystko zniszczyć zrobic z nas tylko konsumentów. Nie mozemy na to pozwolić!

  3. Alex Jones – Szczepionki które uczynią Cię posłusznym

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: