PUBLIKUJ Z LIBER BLOGIEM

Tutaj opublikujesz swój artykuł, prześlij posta!

Złe wieści na temat ustawy o nasiennictwie – żądajmy odrzucenia ustawy!!!

Posted by Femina Liberata w dniu Lipiec 2, 2011

Szanowni Państwo! Nowa propozycja ustawy o nasiennictwie została w trybie pilnym ponownie zatwierdzona w Sejmowej Komisji Rolnictwa w „formie wyjściowej” co oznacza otwarcie Polski na komercyjne uprawy GMO. Teraz ta propozycja wraca do Sejmu gdzie będzie głosowana. Musimy podjąć natychmiastowe działania!!! Prosimy Państwa o dalsze intensywne lobbowanie posłów, aby głosowali za odrzuceniem ustawy. Sposoby lobbowania: wysyłanie listów, spotkania, telefony, faksy. Pod poniższymi linkami jest APEL DO RZĄDU I POLITYKÓW OD WYBORCÓW w sprawie odrzucenia projektu nowej ustawy o nasiennictwie pod którym dalej zbieramy podpisy. PODPISUJCIE, ROZSYŁAJCIE, LINKUJCIE, NAGŁAŚNIAJCIE. Musimy zebrać DUŻO podpisów w krótkim czasie! Podpisz i nagłaśniaj : http://alert-box.org/petycja/ oraz na Facebooku: http://www.facebook.com/pages/Alert-Boxorg/220832531272233 Przeczytaj – „Zmieniając kurs na życie. Lokalne rozwiązania globalnych problemów”, autor: Julian Rose www.renesans21.pl

Z ostatniej chwili – 02/07/2011 Niestety Posłowie PO i PSL przegłosowali nową ustawę o nasiennictwie, która otwiera Polskę na komercyjne uprawy GMO oraz spowoduje poważne ograniczenia dostępu do tradycyjnych/regionalnych nasion.

1 lipca posłowie PO i PSL przegłosowali nową ustawę o nasiennictwie, która otwiera Polskę na komercyjne uprawy GMO (Genetycznie Modyfikowane Organizmy) oraz spowoduje poważne ograniczenia dostępu do tradycyjnych/regionalnych nasion.

Tak głosowali (po)słowie – GŁOSOWANIE Nr 120 – POSIEDZENIE 95. Dnia 01-07-2011 Godz. 13:21

Przerażająca jest niewiedza i dwulicowość polityków, którzy zupełnie zignorowali głos swoich wyborców, bowiem Polacy, podobnie jak mieszkańcy innych krajów Unii Europejskiej, nie chcą GMO. Przerażający jest brak odpowiedzialności posłów, którzy głosowali za tą ustawą; brak odpowiedzialności za wyborców, za Polskę, za swoje rodziny i przyszłe pokolenia. Fakty, które wskazują na poważne zagrożenia GMO dla zdrowia, środowiska, tradycyjnego i ekologicznego rolnictwa (które stanowi 80% polskiego rolnictwa), są tak jasne, proste i jednoznaczne, że trudno im zaprzeczać i trudno je ignorować. Rząd RP i posłowie, którzy głosowali za nową propozycją ustawy o nasiennictwie, pokazali Polakom po raz kolejny, że ważniejsze są dla nich interesy ponadnarodowych korporacji niż własne społeczeństwo, w tym wyborcy, którzy oddali na nich swoje głosy. Mamy nadzieję, że w nadchodzących wyborach dostaną oni czerwone kartki od wyborców. Prosimy o nagłośnienie naszego stanowiska oraz APELU DO RZĄDU I POLITYKÓW http://alert-box.org w sprawie odrzucenia projektu nowej ustawy o nasiennictwie, pod którym od KILKU DNI zbierane są podpisy. Jadwiga Łopata, laureatka Nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel), odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi Sir Julian Rose, prezes Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi Anna Szmelcer, prezes Stowarzyszenia ‘Polska Wolan od GMO” Edyta Jaroszewska-Nowak, prezes Stowarzyszenia Ekoland o/Zachodniopomorski Paweł Połanecki, niezależny ekspert Koalicji Polska Wolna od GMO Roman Andrzej ŚNIADY – Komisja Sterująca Koalicji „POLSKA WOLNA OD GMO” Za astromaria.wordpress.com

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Zapamiętajcie ich dobrze, PSL –  potrzebuje GMO!!!

Wieluńskie PSL (spot wyborczy z 2010)
Kampania wyborcza – spoty PSL Wieluń

Spot wyborczy – PSL Wieluń

http://wybory2010.psl.pl/lodzkie/
http://www.youtube.com/watch?v=q5m5lBUo994

http://www.youtube.com/watch?v=NXIHGr_HaWI&feature=related

Spot wyborczy – PSL Wieluń

Piękne owoce i zboża polskich rolników (ze spotu wyborczego), będą zastąpione owocami GMO!!!

Czy Polskie Stronnictwo Ludowe, powinno się nazywać polskim ludowym stronnictwem, czy Polskim Korporacyjnym Stronnictwem ?

Zapamiętajcie ich dobrze, PO –  potrzebuje GMO!!!

Lista kandydatów ( PLATFORMY KORPORACYJNEJ) PO w czasie kampani październik 2010 rok,  na terenie Wielunia

Kandydaci do Sejmiku Województwa Łódzkiego
Kandydaci do Rady Miejskiej Wielunia
Kandydaci do Rady Powiatu Wieluńskiego

Tutaj przeczytamy i obejrzymy, wszystko to  co nam serwują razem z ustawą:

Niebezpieczny patogen w genetycznie modyfikowanych roślinach!

Herbicyd Monsanto powoduje powikłania poporodowe

Polska wieś a GMO – 11-letnia Patrycja Dunat

Wiejska według Monsanto v2 – cz.01

Kampania „Stop dla GMO w Polsce”

GMO – konferencja

Świat Według M-o-n-s-a-n-t-o 01/11

„Rzeczpospolita dzisiaj nie może ani więcej wolności, ani więcej własności obywatelowi zostawić, tylko ile zewnętrzny krajów związek pozwala. A w ustanowieniu rządu największą uwagę obracać musi na tenże zewnętrzny narodów związek”

„Rzeczpospolita Polska ma w swoich ręku ten fundusz, który sąsiedzi u siebie już kilkadziesiąt razy powiększyli, a w rządzie polskim jak gdyby zaklęty bez pożytku leży. Rozmnożyli, oświecili, zbogacili się w Polsce inni ludzie niepotrzebni, wieśniak zawsze w jednej liczbie, zawsze w jednej biedzie, zawsze niepracowity, zawsze głupi” – „PRZESTROGI DLA POLSKI” Stanisław Staszic.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: