PUBLIKUJ Z LIBER BLOGIEM

Tutaj opublikujesz swój artykuł, prześlij posta!

Szczepienia – Wiedza ochrania, ignorancja naraża

Posted by Femina Liberata w dniu Czerwiec 24, 2011

Narodziny dziecka stanowią bardzo wzniosłą chwilę w życiu każdych rodziców, kochamy je i chcemy je chronić tak bardzo jak to tylko możliwe. Pierwsze zagrożenia które mogą pojawić się zaraz na początku każdego noworodka na tym świecie stanowi w głównej mierze poleganie i ufanie swoim rodzicom, na których spada odpowiedzialność za przyjście na świat swojego potomka. Tymi zagrożeniami może być brak odpowiedniej wiedzy rodziców którzy najczęściej ulegają innym i im ufają sami nie sprawdzając informacji. Taką właśnie informację postaram się przedstawić tym artykułem, i mam nadzieję że spowoduje on przynajmniej zastanowienie przed podjęciem jakichkolwiek działań ze strony rodziców.

Co wiemy na temat szczepień ?
Jakie to może mieć konsekwencje ?
Dlaczego są szczepienia obowiązkowe, dlaczego państwo (rząd) podejmuje decyzje za nas.
Dlaczego rząd nakazuje szczepienia ?
Czemu wierzymy że są dobre ?
Co one mogą powodować ?
Dlaczego nie dochodzimy prawdy, tylko ślepo słuchamy i wierzymy lekarzom?
Ile razy lekarz może się mylić ?
Ile razy robimy na przekór zaleceniom lekarza ?

Pytań można by wymieniać całe mnóstwo, jedno jest pewne, to Ty jako rodzic bierzesz pełną odpowiedzialność za sprowadzenie dziecka na świat, za jego wychowanie oraz za jego zdrowie, które chyba jest najważniejsze.

Sami wywołujemy choroby i sami zmierzamy w kierunku masowych zachorowań na raka oraz do uszkodzeń mózgu poprzez używanie szczepionek. – Prof. Leon Grigorski.

Ta publikacja ma na celu „rzucenie światła” na popularne szczepionki którymi szczepimy nasze dzieci, a tak naprawdę nie posiadamy większej wiedzy w tej dziedzinie, ta strona ma pomóc w uświadomienie sobie faktu zagrożenia jakie niesie ze sobą szczepionka.

Swego czasu władze medyczne w Australii orzekły:

Mamy zaufanie do zagranicznych badań, ponieważ nie dysponujemy pieniędzmi na tego typu działania. Jeśli chodzi o Australię, ufamy, że szczepienia są dla nas korzystne. Nasz stan oraz Ministerstwo Zdrowia nie są w stanie opracować polityki pozyskiwania informacji. Nie przeprowadzamy również dogłębnych badań i nie kolekcjonujemy bieżących statystyk. W dalszym ciągu wychodzimy z założenia, że państwo zagraniczne robią to w odpowiedni sposób, nawet jeśli wzrastają jakiekolwiek obawy czy też wątpliwości. ([1] str. 7-8)

Władze te zaufały zagranicznym badaniom, być może z USA. Z kolei władzom swoim zaufały ludzie tegoż państwa. Zapewne istnieje możliwość że Polskie władze ufają zagranicznym badaniom sami nie dotykając tego tematu, ponieważ zbyt dużo kosztują ? Pieniądze wbrew pozorom odgrywają bardzo ważną rolę, mogą również dyktować sprawy zdrowotne.

Dlaczego ufamy szczepieniom?

Odpowiedzi na frapujące nas pytania odnośnie szczepień, znajdziemy na stronie: http://szczepienia.blogspot.com
Szczepienia – Wiedza ochrania, ignorancja naraża

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: